Vishay WK202070B7500JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 750ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B7500JD50005K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 750Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 750R 100 5% R5