Vishay WK202070B6801JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 6800ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B6801JD50005K
3d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK2 6K8 100 5% R5