Vishay WK202070B5609G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 56ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B5609G220002K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 56 Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 56R 100 2% A2