Vishay WK202070B3901JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3901JD50005K
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor, 3.9 kOhm, ± 5%, 1 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
WK2 3K9 100 5% R5