Vishay WK202070B3900JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 390ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3900JD50005K
15h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK2 Series 390 Ohm 1 W ±5 % ±100 ppm/K Through Hole Metal Oxide Film Resistor
WK2 390R 100 5% R5