Vishay WK202070B3301G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3300ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B3301G220002K
9h
数据表和文档
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.3k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 3K3 100 2% A2