Vishay WK202070B2202G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 22000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.13%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 22k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 22K 100 2% A2