Vishay WK202070B2201G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2200ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 2.2K Ohm 2% 1W ¡À100ppm/¡ãC Conformal Coated AXL Automotive Ammo
Resistor High Pulse Metal Oxide 2.2k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 2K2 100 2% A2