Vishay WK202070B1502G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1502G220002K
4d
Arrow ElectronicsWK202070B1502G220002K
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 15k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 15K 100 2% A2