Vishay WK202070B1102G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 11000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1102G220002K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 11k Ohm 2% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 11K 100 2% A2