Vishay WK202070B1009JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1009JD50005K
15h
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页12 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 10Ohm 5% 1W ±100ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 10R 100 5% R5