Vishay WK202070B1002J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+180%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 10K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
WK2 10K 100 5% A2