Vishay WK202070B1002G2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 10000ohm, 500V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
RES,HIGH POWER,METAL OXIDE,10K,100PPM,2%
WK2 10K 100 2% A2
100 OHM 2%A2 1W