Vishay WK202070B1001JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070B1001JD50005K
17h
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 1k Ohm 5% 1W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 1K0 100 5% R5