Vishay WK202070A8201JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 8200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Datasheet5 页15 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.06%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 8.2k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 8K2 200 5% R5