Vishay WK202070A3908JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 3.9ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3908JD50005K
4d
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 3.9Ohm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 3R9 200 5% R5