Vishay WK202070A3000JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 300ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A3000JD50005K
4d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Res Metal Oxide 300Ohm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
Res Metal Oxide 300 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
WK2 300R 200 5% R5