Vishay WK202070A2201J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2200ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
TME
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 2.2k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
Res Metal Oxide 2.2K Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
Metal oxide film resistor, 2.2 kΩ, 1 W, ±5 %, WK202070A2201J2200
Metalloxid 0207 1W 5% 2K2 Gurt