Vishay WK202070A2003J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 200000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-93.98%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Resistor High Pulse Metal Oxide 200k Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
200¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm
WK2 200K 200 5% A2