Vishay WK202070A2002J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 20000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A2002J220002K
3d
Classic ComponentsWK202070A2002J220016,000
1d
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 20kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WK2 20K 200 5% A2