Vishay WK202070A2001J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 2000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A2001J250005K
3d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
WK2 2K 5% 1W TK200 0207
WK2 2K0 200 5% A5