Vishay WK202070A1502JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1502JD50005K
4d
Arrow ElectronicsWK202070A1502JD50005K
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res Metal Oxide 15kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 Series 0207 15 kOhm 1 W ±5% ±200 ppm/K Metal Oxide Leaded Resistor
WK2 15K 200 5% R5