Vishay WK202070A1102JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 11000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1102JD50005K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
Res Metal Oxide 11kOhm 5% 1W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WK2 11K 200 5% R5