Vishay WFMB2512R1800FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 4W, 0.18ohm, 0.8485V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetWFMB2512R1800FEA02K
4d
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res 0.18 Ohm 3.0 W 1% 2512 Smd
WFMB2512 .18 1% NICR EA e3
.18 OHM 3W 1% 50PPM