Vishay WFCP0603R0300FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.03ohm, 0.122V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Res Metal Foil 0603 0.03 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Res, 0R03, 1%, 0.5W, Metal Foil, 0603 Rohs Compliant: Yes |Vishay WFCP0603R0300FE66
30m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À75ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*700¦Ìm