Vishay WFCP0402R0390FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.25W, 0.039ohm, 0.099V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.00%
描述
Res, 0R039, 1%, 0.25W, Metal Foil, 0402 Rohs Compliant: Yes |Vishay WFCP0402R0390FE66
RES 0.039 OHM .25 W 1% 0402 SMD
39m¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*550¦Ìm*450¦Ìm