Vishay WFCP0402R0300FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.25W, 0.03ohm, 0.087V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2022-01-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Res, 0R03, 1%, 0.25W, Metal Foil, 0402 Rohs Compliant: Yes |Vishay WFCP0402R0300FE66
RES 0.03 OHM .25 W 1% 0402 SMD
30m¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*550¦Ìm*450¦Ìm