Vishay WFC1206R1800FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.18ohm, 0.3V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Res, 0R18, 1%, 0.5W, Metal Foil, 1206 Rohs Compliant: Yes |Vishay WFC1206R1800FE66
RES 0.18 OHM 0.5 W 1% 1206 SMD
180m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À50ppm/¡æ 1206 3.1mm*1.55mm*950¦Ìm