Vishay WFC0603R0300FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.25W, 0.03ohm, 0.087V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2021-12-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
30m¦¸ ¡À1% 250mW ¡À75ppm/¡æ 0603 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
WFC0603 .03 1% E66 e3
.03 OHM 1% 1/4W