Vishay WFC0402R0300FE66
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.125W, 0.03ohm, 0.061V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TTIWFC0402R0300FE66010KTape & Reel
23h
AvnetWFC0402R0300FE66010K
3d
Arrow ElectronicsWFC0402R0300FE66010K
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2021-12-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WFC0402 .03 1% E66 e3
.03 OHM 1% 1/8W