Vishay WF095220WF50238BJ1
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, R85, -750ppm/K TC, 0.005uF, Chassis Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页7 年前
供应链
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
TWXF095220 12KVP 5000pF ±20% R85 1073
CAP CER 5000PF 12KV SCREW