Vishay VS-T85HFL60S02
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 85A, 600V V(RRM), Silicon
数据表和文档
Newark
Datasheet16 页4 年前
Datasheet16 页12 年前
Datasheet16 页14 年前
3 个月趋势:
+125%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 70A, 600V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 110A, 600V V(RRM), Silicon
MicrochipMSCD100-12
Diode 1.2KV 100A 3-Pin Case D1
MicrochipMSCD100-08
Diode 800V 100A 3-Pin Case D1
Diode 1.2KV 60A 3-Pin Case D1
描述
Diode Switching 600V 85A 2-Pin T-Module
Modules Rectifiers - T MODULE
DIODE GEN PURP 600V 85A D-55
DIODE STANDARD 600V 85A D55
Vishay , 85A, 600V, , T , 2
85A 600V INPUT MODULE T-MODUL
二极管,高功率,快速恢复,T8 5HFL60S02
二极管 模块, 单, 85A, 600V.;
DIODE MODULE, SINGLE, 85A, 600V.; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 600V; Forward Current If(AV): 85A; Forward Voltage VF Max: 1.55V; Diode Module Configuration: Single; Product Range: VS-T85HFL Series; SVHC: No SVHC (15-Ja
85A 600V FS D-55