Vishay VS-ST230S08P1V
Silicon Controlled Rectifier, 800V V(Drm), 230A I(T), to-209Ab |Vishay VS-ST230S08P1V
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.30.00.80
Introduction Date2014-04-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2025-03-06
LTD Date2025-09-08
描述
Thyristors - TO-93 COMP RND
SCR TO209 800V 230A STUD TH
SCR 800V 360A TO209AB