Vishay VS-GT200TS065S
Igbt, Half Bridge, 650V, 476A, Int-a-pak Rohs Compliant: Yes
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.46%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2023-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Low VCE(on) IGBT INT-A-PAK, 200 A
IGBT MOD 650V 476A INTA-PAK IGBT