Vishay VS-30EPF10-M3
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 1000V V(RRM), Silicon
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
TME
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2012-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
MicrochipAPT30DQ120BG
Diode Switching 1.2KV 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247 Tube
Rectifier Diode, Single, 300 V, 30 A, 1.25 V, 55 ns, 300 A
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 600V V(RRM), Silicon
DIODE HYPERFAST 30A TO-247 / Diode Switching 600V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AC Modified Tube
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 4A, 600V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 30A, 600V V(RRM), Silicon
描述
Diode Switching 1KV 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AC Modified Tube
DIODE STANDARD 1000V 30A TO247AC
DIODE GEN PURP 1KV 30A TO247AC