Vishay VS-20ETS08FP-M3
Diode, Rectifier, Standard, Vr 800V, If 20A, Pkg TO-220AC, Config Single, Vf 1V, Cs 300A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
TME
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+4.38%
供应链
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2012-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 15A, 600V V(RRM), Silicon, TO-220AC
STMicroelectronicsSTTH2002DI
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 20A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AC
STMicroelectronicsSTTH2002D
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 15A, 600V V(RRM), Silicon, TO-220
STMicroelectronicsSTTH1502D
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 15A, 200V V(RRM), Silicon, TO-220AC
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 20A, 1200V V(RRM), Silicon, TO-220AC
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 20A, 800V V(RRM), Silicon, TO-220
Rectifier Diode Switching 800V 20A 2-Pin(2+Tab) TO-220 Full-Pak Tube
DIODE GEN PURP 800V 20A TO220FP
DIODE STANDARD 800V 20A TO2202