Vishay VS-10ETF10FP-M3
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 10A, 1000V V(RRM), Silicon, TO-220AC
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.82%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2012-03-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 10A, 1200V V(RRM), Silicon, TO-220AC
DIODE, RECTIFIER, FAST, VR 1000V, IF 10A, PKG TO-220AC, CONFIG SINGLE, VF 1.33V, CS 185A
STMicroelectronicsSTTH12R06D
DIODE, RECTIFIER, ULTRAFAST, VR 600V, IF 12A, PKG TO-220AC, VF 1.4V, TRR 45NS, TJ +175C
STMicroelectronicsSTTH1212D
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 12A, 1200V V(RRM), Silicon, TO-220AC
STMicroelectronicsSTTH1210DI
STTH1210 Series 12 A 1000 V 90 ns Ultrafast Rectifier Flange Mount - TO-220Ins
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 12A, 600V V(RRM), Silicon, TO-220AC
描述
1KV 115A 310ns 100¦ÌA 10A TO-220-2 10.51mm*4.65mm*15.25mm
DIODE STANDARD 1000V 10A TO2202
DIODE GEN PURP 1KV 10A TO220FP