Vishay VS-10CTQ150STRRPBF
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 150V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 8A, 600V V(RRM), Silicon, TO-263AB
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO263AB / Rectifier Diode 1KV 8A 3-Pin(2+Tab) TO-263AB T/R
Diodes Inc.SBR10100CTB
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
Diodes Inc.MBRB10100CT-13
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 5A, 100V V(RRM), Silicon, TO-263AB
Diodes Inc.SBR10200CTB
Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A 3-Pin(2+Tab) D2PAK Tube
描述
Diode Schottky 150V 10A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
Schottky - D2PAK
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO263AB
10A 150V SKY TO263