Vishay VR68000001805JAC00
Axial Fixed Resistor VR68 0.268DIAX0.709L 6.80MMX18.00MM 1W 18MOHM ±200PPM/C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
Arrow.cn
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+108%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.8e+07ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT18M0
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -1500ppm/C 18MOhm 0.125W 1/8W
Stackpole ElectronicsRC12JB18M0
Axial FIXED RESISTOR RC 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 18MOhm ±5%
描述
Res Metal Glaze 18M Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.8e+07ohm, 10000V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
18M¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 18mm