Vishay VR37000006804JA100
Resistor: metal glaze; THT; axial; 6.8MOhm; +-5%; 0.5W; 200ppm/ deg.C
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 6.8MOhm ±200ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 6800000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupCFR-25JT-52-6M8
Axial FIXED RESISTOR CFR 0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm 0.25W 1/4W 6.8MOhm 0/ -1500ppm/C
Stackpole ElectronicsCF14JT6M80
Axial FIXED RESISTOR CF 0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm 0.25W 1/4W 6.8MOhm 0/ -1500ppm/C
Stackpole ElectronicsCF18JT6M80
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -1500ppm/C 6.8MOhm 0.125W 1/8W
描述
VR37 SERIES AXIAL METAL GLAZE RESISTOR 6.8MOHMS +/-5% 0.5W +/-200PPM/DEGC
Res Metal Glaze 6.8M Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo Pack
RES, 6.8MOHM, 0.5W, METAL FILM, AXIAL;
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 6.8e+06ohm, 3500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount