Vishay VR37000002205FA100
Axial Fixed Resistor VR37 0.157DIAX0.354L 4.00MMX9.00MM 0.5W 1/2W 22MOHM ±200PPM/C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页2 年前
TME
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.34%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VR25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 22MOhm 0.25W 1/4W
VR25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±10% ±200ppm/C 22MOhm 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 22000000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -1500ppm/C to 0ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Axial FIXED RESISTOR VR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.25W 1/4W 20MOhm ±200ppm/C
Stackpole ElectronicsPCF14JT22M0
Res Carbon Film 22M Ohm 5% 1/4W -1500ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
描述
Res Metal Glaze 22M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
Metal Film Resistors - Through Hole 1/2Watt 22Mohms 1% VR37
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 2.2e+07ohm, 3500V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount