Vishay VJ0603Y682JXBAP
Capacitor, ceramic, 6.8Nf, 100Vdc, 5-% Tol, 5+% Tol, x7R-Tc Code, -15, 15%-Tc |Vishay VJ0603Y682JXBAP
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0068uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 0.0068uF 100V X7R 5% SMD 0603 150C Paper T/R
CAP CER 6800PF 100V X7R 0603