Vishay VJ0603D3R0BLAAP
VJ HIFREQ 0603 (1608Metric) Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.1pF 3pF
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.3333% +Tol, 3.3333% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000003uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0603