Vishay VJ0603D0R3VXPQJ
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 16.6667% +Tol, 16.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000003uF, Surface...
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
FarnellVJ0603D0R3VXPQJ08KTape & Reel
17h
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 16.6667% +Tol, 16.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000003uF, Surface Mount, 0603
CAP, 0.3PF, 250V, C0G/NP0, MLCC, 0603;