Vishay TZMB18-GS18
Zener Diode, 18V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
Datasheet6 页0 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+38.15%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BZT52 Series 18V 410mW Zener Diode ±2% Automotive SMD - SOD-123
Zener Diode, 18V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional, DO-213AA
Diode Zener Single 18V 2% 500mW Automotive 2-Pin Quadro MELF SOD-80 T/R
描述
Zener Diode 18 V 500 mW 2% Surface Mount SOD-80 MiniMELF
Zener Diodes 18 Volt 0.5 Watt 2%
2% 100nA 18V 50¦¸ 500mW SOD-80 3.7mm