Vishay TSM4YL101KR05
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 1/4W 11(Elec)/13(Mech)Turn 1.5mm (4.8 X 5.1 X 5.3mm) Gull Wing SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.32%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Trimmer, Cermet, 0.25W, 100ohm, 5V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 14 Turn(s), 2720
Cermet Not TRIMMER VERTICAL Trimmer Potentiometer ±10% 4320deg 250mW 85C
Trimmer, Cermet, 0.25W, 100ohm, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 12 Turn(s), 1914
Trimmer, Cermet, 0.25W, 100ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2220
Trimmer, Cermet, 0.25W, 100ohm, 20% +/-Tol, 100ppm/Cel, 1 Turn(s), 1818
TE Connectivity3150W101P
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 25% 1/5W 1(Elec)/1(Mech)Turn (3.8 X 4.5 X 1.4mm) Foot Print SMD T/R
描述
Avnet Japan
Trimmer, 0.25W, 100ohm, 5V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 11 Turn(s), 1914
Trimmer Resistors - SMD TSM4YL101KR05
Trimmer Capacitors TSM4YL101KR05
100¦¸ ¡À10% 250mW ¡À100ppm/¡æ 4.8mm*5.1mm*5.3mm
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Trimmer, Pot, 100R, 13Turn, Smd; Track Resistance:100Ohm; No. Of Turns:13Turns; Potentiometer Mounting:Surface Mount Device; Product Range:Tsm4 Series; Power Rating:250Mw; Resistance Tolerance:± 10%; Temperature Coefficient:± Rohs Compliant: Yes |Vishay TSM4YL101KR05