Vishay TR3E337M010C0060
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.06 Ohm 125C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页2 年前
element14 APAC
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.09%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2005-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
KYOCERA AVXTPSE337M010R0060
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.06 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491D337M010AT
Cap Tant Solid 330uF 10V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.5 Ohm 125C T/R
Cap Tant Solid 330uF 10V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.125 Ohm 125°C T/R
Yageo GroupT491X337M010AT
Cap Tant Solid 330uF 10V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.5 Ohm 125C Automotive T/R
Capacitor Tant Solid 330uF 10VDC 20% 7.3 X 4.3 X 4mm SMD 7343-43 T/R
KYOCERA AVXTPSE337M010R0050
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.05 Ohm 125C T/R
描述
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Surface Mount, 2917
TR3 Series 330 uF ±20 % 10V Surface Mount Molded Low ESR Tantalum Capacitor
Capacitor Tantalum SMT TR3E 10V 330uF
CAPACITOR, TANTALUM, 10V, 330UF; Capacitance:330µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:10V; Effective Series Resistance:0.06ohm; Series:TR3; Capacitor Case Style:SMD; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Capacitor Dielectric Type:Tantalum; Application:General Purpose; Case Style:SMD; ESR Frequency:100kHz; ESR Temperature:25°C; External Depth:4.3mm; External Length / Height:4mm; External Width:7.3mm; Leakage Current:33µA; Reel Quantity:500; Termination Type:SMD