Vishay TNPW1206806RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 806ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-8AEB8060V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 806ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB821V
Res Thin Film 1206 820 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA8AEB751V
Res Thin Film 1206 750 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Molded SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD07750RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 750ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07845RL
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 845Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 768Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW e3 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 806Ohms 0.25W 1/4W
RES 806 OHM 0.1% 0.52W 1206
806¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm
TNPW1206 806R 0.1% T-9 ET1 e3
806 OHM .1% 25PPM 2/5W