Vishay TNPW120675R0BETY
Tnpw, 1206, 75 Ohm, 0.1%, 25 Ppm |Vishay TNPW120675R0BETY
价格与库存
数据表和文档
Arrow Electronics
Datasheet8 页14 年前
相关零件
PanasonicERA8AEB750V
Res Thin Film 1206 75 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT1206BRD0775RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 75ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERA8AEB820V
Res Thin Film 1206 82 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA8AEB680V
Res Thin Film 1206 68 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 68.1ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 80.6ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
描述
RES 75 OHM 0.1% 1/4W 1206
TNPW-1206 75 0.1% T-9 R75
75 OHM .1% 25PPM 2/5W