Vishay TNPW1206681RBEEA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 681ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
数据表和文档
New Yorker Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.34%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
相关零件
Yageo GroupRT1206BRD07681RL
PanasonicERA8AEB681V
Res Thin Film 1206 680 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-8AEB621V
Res Thin Film 1206 620 Ohm 0.1% 0.25W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-8AEB7320V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 732ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRT1206BRD07680RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 680ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
250mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 665Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
TNPW Series 1206 0.4 W 681 Ohm ±0.1 % ±25 ppm/K Thin Film Flat Chip Resistor
TNPW e3 FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 681Ohm 0.25W 1/4W
681¦¸ ¡À0.1% 400mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*650¦Ìm